O nás

Firma „MC“ POLYSAN „je jedným z popredných výrobcov náterových hmôt a lakov na ukrajinskom trhu, ktorej tím sa etabloval nielen ako tím odborníkov schopných riešiť zložité technologické problémy, ale aj ako spoľahlivý obchodný partner.

Našou víziou je nielen vyrábať vysoko kvalitné farby, ale aj pomáhať nájsť najlepšie možnosti a riešenia v každom prípade. Je pre nás veľmi dôležitá spolupráca s našou spoločnosťou a plná spokojnosť každého zákazníka. Technológovia a odborníci, ktorí majú rozsiahle skúsenosti v priemysle náterových hmôt, sú vždy pripravení vyčerpávajúco odpovedať na všetky otázky od našich zákazníkov a poskytujú najvhodnejšie a najlepšie rady pri výbere farby.

Celá produkcia vyrábaná spoločnosťou MC<POLYSAN> ltd. obdržala pozitívne hodnotenie Štátnej zdravotnej-epidomologickej Expertízy a taktiež Štátny Certifikát Colnej Únie.

Na základe toho naša produkcia spĺňa všetky štandardné požiadavky regulačného systému kvality podľa Štátneho štandardu Ukrajiny ISO 9001:2009 , ktoré sú potvrdené certifikátmi , garantujeme vysokú kvalitu aj v porovnaní s konkurenčnými produktmi, ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky trhu a zákazníkov.

Ponúkame širokú škálu najpopulárnejších alkydových a vodou disperzných výrobkov pod obchodnou značkou «Maxima», «Farbex», «Delfi» a «Dekart».

K dnešnému dňu, o naše výrobky prajavuej záujem široká škála zákazníkov, od veľkých stavebných firiem až po koncovým užívateľov. Zaviazali sme sa k posilneniu pozície našich značiek farieb a lakov na trhu, aby bola zaistená najvyššia úroveň kvality.

Zavedený systém riadenia kvality podľa normy ISO 9001 DSTU: 2009 umožňuje dôsledne vyrábať vysoko kvalitné produkty, vďaka zabezpečeniu kontroly vo všetkých fázach jeho výroby. Spoločnosť má dobre zavedenú distribučnú sieť, ktorá zaisťuje dostupnosť sortimentu výrobkov na území Ukrajiny, rovnako ako v Gruzínsku a Moldavsku, Litve Slovensku a na ďalších medzinárodných trhoch, a zároveň maximalizovať a rozvíjať vedecký a priemyselný potenciál.

Tajomstvo nášho úspechu spočíva v jednoduchom pravidle, ktorým sa riadime v priebehu celej doby našej pôsobnosti:

“ Perfektná kvalita je zárukou absolútneho úspechu ! „